Easter Run 2018

Saturday, April 7, 2018 10:00 o'clock


# Competitor Age Country City Team
1-1 Ерен Ахмед Челик 13 България Разград Непобедимите
1-2 Бехшен Бехтиев Алишев 13 Непобедимите
1-3 Християн Симеонов Карчев 13 Непобедимите
1-4 Орхан Зюхтиев Демиров 14 Непобедимите
1-5 Виктория Тодорова Руменова 13 Непобедимите
2-1 Мария Росенова Шишкова 15 България Разград QWERTY
2-2 Анна Росенова Шишкова 11 QWERTY
2-3 Любомир Кирилов Драганов 13 QWERTY
2-4 Симона Росенова Андреева 15 QWERTY
2-5 Николета Ивайлова Тодорова 14 QWERTY
3-1 Цоньо Пенев Пенев 44 България Разград "Зелена Стъпка"
3-2 Нейтън Купър 33 "Зелена Стъпка"
3-3 Василена Валериева Радева 35 "Зелена Стъпка"
3-4 Албена Неделчева Цонева 45 "Зелена Стъпка"
3-5 Цветанка Пламенова Пенчева 45 "Зелена Стъпка"
4-1 Явор Светлозаров Петков 27 България Разград H2O
4-2 Йордан Йорданов Господинов 27 H2O
4-3 Георги Йорданов Господинов 28 H2O
4-4 Ангел Янков Янов 30 H2O
4-5 Димитринка Йонкова Господинова 51 H2O
5-1 Радомир Пламенов Рашков 30 Bulgaria Razgrad Интер Инженеринг-10
5-2 Радослав Пламенов Райчев 27 Интер Инженеринг-10
5-3 Ивайло Георгиев Димитров 35 Интер Инженеринг-10
5-4 Ангелина Стоянова Рашкова 32 Интер Инженеринг-10
5-5 Христина Симеонова Тодорова 30 Интер Инженеринг-10
6-1 Диана Дочева Симеонова 36 Bulgaria Gabrovo Опасни Тревопасни
6-2 Христо Красимиров Христов 34 Опасни Тревопасни
6-3 Симеон Симеца Станчев 26 Опасни Тревопасни
6-4 Михаил Данаилов Маринов 23 Опасни Тревопасни
6-5 Екатерина Здравкова Занкова 41 Опасни Тревопасни
7-1 Иван Андреев 51 България Разград "Вихрушките"
7-2 Красимира Дончева 47 "Вихрушките"
7-3 Емилия Йорданова 37 "Вихрушките"
7-4 Грета Момчева 36 "Вихрушките"
7-5 Цветелина Венкова 36 "Вихрушките"
8-1 Виктор Петров 15 България Разград Феникс
8-2 Момчил Венциславов Николов 16 Феникс
8-3 Венцислав Георгиев Николов 50 Феникс
8-4 Теодор Христов Христов 18 Феникс
8-5 Елеонора Костадинова 16 Феникс
9-1 Николай Росенов Тодоров 11 България Разград Феникс Надежди
9-2 Теодор Росенов Тодоров 12 Феникс Надежди
9-3 Пресиан Венциславов Николов 12 Феникс Надежди
9-4 Николас Галинов Ененв 12 Феникс Надежди
9-5 Ив Десиславова Дескова 11 Феникс Надежди
11-1 Мариян Иванов Боянов 36 Bulgaria Razgrad "Филиал-Разград" Русенски университет "А.Кънчев"
11-2 Румен Руменов Ангелов 15 "Филиал-Разград" Русенски университет "А.Кънчев"
11-3 Денис Мухаремов Яхов 23 "Филиал-Разград" Русенски университет "А.Кънчев"
11-4 Денислав Димитров Цачев 37 "Филиал-Разград" Русенски университет "А.Кънчев"
11-5 Иванка Минкова Русева 42 "Филиал-Разград" Русенски университет "А.Кънчев"
44-1 Radina Ivanova Gateva 17 Bulgaria Varna Fit2run women
44-2 Petya Georgieva Kovacheva 14 Fit2run women
44-3 Ivaila Valentinova Petrova 17 Fit2run women
44-4 Svetoslava Svetoslavova Slavova 16 Fit2run women
44-5 Petya Georgieva Kovacheva 14 Fit2run women
69-1 Petya Georgieva Kovacheva 14 Bulgaria Varna Fit2run
69-2 Radina Ivanova Gateva 17 Fit2run
69-3 Ivaila Valentinova Petrova 17 Fit2run
69-4 Svetoslava Svetoslavova Slavova 16 Fit2run
69-5 Petya Georgieva Kovacheva 14 Fit2run
10-1 Мануела Стоянова Стоянова 12 Bulgaria Razgrad Mалките
10-2 Виктория Иванова Атанасова 11 Mалките
10-3 Павлина Недялкова Недялкова 12 Mалките
10-4 Йоан Стоянов Стоянов 10 Mалките
10-5 Йоана Христова Христова 12 Mалките